فرم سایت ویزیت برای مهندسان مشاور نسخه “مرحله برآورد”

رایگـان

[تعداد: ۰    میانگین: ۰/۵]

چکیده این محصول :

فرم سایت ویزیت برای مهندسان مشاور نسخه “مرحله برآورد”

در زمان تهیه برآورد پروژه و به تبع آن تهیه اسناد مناقصه، مهندس مشاور معین تهیه براورد و اسناد مناقصه نسبت به بازدید از پروژه اقدام می‌نماید تا از کلیات و کمیت و کیفیت:

وضعیت راههای دسترسی به پروژه
وضعیت منابع و مصالح موردنیاز پروژه
فواصل حمل منابع و مصالح عمده اصلی
وضعیت نزدیکترین مراکز تامین نیروی انسانی

و….. اطلاع یابد.

و هر چه در هنگام تهیه برآورد پروژه، مشاور و یا مناقصه‌گذار اطلاعات دقیق‌تر و جزیی‌نگرتری از پروژه و مشخصات آن را داشته باشند، امکان تهیه برآورد نزدیک به واقع‌تری فراهم می‌آید.

از این جهت پلکان مهندسی لینک فرم سایت ویزیت برای مهندسان مشاور در مرحله تهیه برآورد را در ادامه قرار داده است و با توجه به کارکرد این فرم در مرحله مطالعات و نیز هنگام برگزاری مناقصه، ورژن‌های مخصوص واحد مطالعات و پیمان‌و رسیدگی را به صورت جداگانه تهیه و ارائه نموده است، که در لینک های ویژه منوی مطالعات و زیرمنوی عمومی پیمان و رسیدگی قابل دسترس هستند.

در این فرم سه ضمیمه برای بندهای
وضعیت نیروی انسانی در منطقه
مصالح اصلی و اساسی مورد نیاز
منابع قرضه مصالح با توجه به نوع پروژه

از آن‌جایی که پیمانکاران از این فرم با شرایط خاص و طبق نیاز بهره برداری می‌کنند نسخه ویژه پیمانکاران نیز در زیرمنوی عمومی کارگاه از منوی اجرا قابل دسترس است.

لازم به ذکر است این فرم بخشی از محصول فرم‌های موردنیاز مهندسین می باشد که آن را از لینک محصولات سایت پلکان مهندسی می توانید با یک کلیک دانلود فرمایید. و در هر زمان و مکانی برای همیشه مجموعه کاملی از فرم و چک لیست اجرایی پروژه را داشته باشید.

درباره من

سایت پلکان مهندسی توسط اسماعیل صفیاری تاسیس شده و به شما کمک خواهد کرد تا با سرعت بیشتری فعالیتهای اجرایی خود را انجام دهید و بتوانید درآمد خود را افزایش دهید.

سبد خرید

محصولات پیشنهادی